www.turkgame.com.nu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Korkunç cin

2 posters

Korkunç cin Empty Korkunç cin

Mesaj tarafından babec99 Salı Ağus. 24, 2010 10:21 am

slm arkadaslar.bu anlattıklarım tamamen doğru ve sahitleri var.neyse konuya gecelim.bir aksam evde otururken yatmaya karar verdik.evimiz 3 katlı olduğu icin yukarı cıkıyorduk.heryer cok karanlıktı.birden assağı odanın ısığı yanırverdi.ben cok korkmustum.babam inip baktı.ampulde sorun var herhalde deyip konuyu kapadı.ertesi gün ampulu ve diğer tertibatı değistirdi.ben artık öle birseyin olmayacağına emin gibiydim.neyse biz yine yatmaya giderken lamba yandı.AMAN ALLAHIM dedim.gercekten cok korkuyordum.babam beni sakinlestirmeye calıstı.artık halamda kalıyordum.sadece gündüzleri eve geliyordum.annemle babamın odasında annem babama bir nefes sesi duyduğunu söledi.babam hırsız olabilir diye düsündü ama kimse yoktu.bu benim sinirlerimi iyice bozmustu.artık eve bile girmeye korkuyordum.sonra uzun süre halamda kaldım.misafir geleceğini duyunca eve gelmek zorunda kaldım.sonra salonu düzeltirken resim cercevesi yere düstü.kaldırıp yerine koydum.bir daha düstü ve ardarda bütün resimler saatler duvarda veya masada ne varsa yere düstü.babam o sırada geldi ve hepsini kaldırdı.tekrar tekrar düşüyordu.gercekten cok korkuyordum.sonra olaylar yavas yavas kesildi.ben o günden beri hergün dua okuyarak geziyorum.bence sizde okuyun.kimsenin basına böle bişey gelmesini istemem
babec99
babec99

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 27
Rep Puanı Rep Puanı : 51
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/08/10
Yaş Yaş : 29

Korkunç cin Empty Geri: Korkunç cin

Mesaj tarafından Rollei Ptsi Şub. 21, 2011 2:42 pm

Korkunç Smile
Rollei
Rollei

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8